طراحی وب سایت

وردپرس یک سیستم طراحی وب سایت است، نه وبلاگ

چند سال است که وردپرس به نرم افزارهای طراحی وب سایت اضافه شده و با توجه به WordPress

چند سال است که وردپرس به نرم افزارهای طراحی وب سایت اضافه شده و با توجه به WordPress Survey، ۶۶% از طراحان ، از آن به عنوان CMS و نه به عنوان نرم افزار طراحی وب سایت استفاده می کنند.

رشد وردپرس ، در سایت های مختلفی چشمگیر شد و بازاری جدیدی از طراحی وب سایت را ایجاد کرد. شرکت ها و افراد ، محصولات و خدمات جدیدی را تولید کردند که البته کیفیت آن ها به اندازه طراحی وب سایت نبود. این خدمات جدید ، در اصل یک نو آوری بودند.

ما با توسعه وردپرس توانستیم مدل های ساده ای مثل تم و plugin و خدماتی مثل طراحی و مشاوره  طراحی وب سایت ایجاد کنیم. اما افرادی با روش های جدیدی مثل app و بازاریابی وارد این فرآیند شدند و در این فرآیند دو طرفه ، رشد بازار تاثیر بسزایی بر روی توسعه وردپرس گذاشت. از این رو ابزار و روش های جدیدی را به بازار عرضه کرد. در نهایت ما وقتی می خواهیم به واژه ی سیستم مراجعه کنیم، قطعا سراغ وردپرس می رویم.

امروزه پروژه های زیادی وجود دارند که دقیقا از وردپرس در توسعه کار خود استفاده می کنند. این پروژه ها ، مدل های تجاری و اهداف مختلفی را در بردارند و خدمات و راه حل های بهینه ای را با استفاده از وردپرس ، در اختیار کاربران، ناشران و طراحان وب سایت قرار می دهند و نمونه های نوآوری و جالبی از آن را در زمینه وردپرس را به عنوان سیستم تجاری، در اختیار آن ها قرار می دهند.

وردپرس و طراحی وب سایت

شرکت ها بیشتر فکر می کنند که WordPress  یک  سیستم  تجاری ، و نه Automatic است. WordPress.com ، یکی از محبوب ترین و مشهور ترین سیستم ها در طراحی وب سایت می باشد. اما اخیرا Automatic ، نو آوری جدیدی را رو نمایی کرد که می تواند جایگاه وب سایت ها را تحت تاثیر جنبه های رقابتی قرار دهد.wordpress.com  ، با دقت کامل ” بسته هایی” را تهیه کرد که مورد استفاده سایت های مختلفی قرار می گیرند.

طراحی برای شهرها

طراحی وب سایت

طراحی برای ازدواج

طراحی وب سایت

طراحی وب سایت برای موسیقی

طراحی وب سایت

طراحی وب سایت برای رستوان ها

طراحی وب سایت

هرکدام از این بسته ها ، با وبلاگ wordpress.com ، متفاوت بودند و با توجه به ویژگی های خاص و انعطاف پذیری برای hosting انتخاب شدند.

توجه داشته باشید که هر یک از این خدمات تبدیل به یک سایت و نه وبلاگ شدند. پس وضعیت WordPress بر مبنای CMS به عنوان یک سایت در نظر گرفته می شود که سیستم Saas بسیار قدرتمندی دارد.WordPress می تواند عرصه های رقابتی را تقویت کرده و به راحتی می تواند تغییر در بازار را نیز سامان دهی می کند ، البته اگر Automatic ، بتواند با داشتن اصول مدیریتی و بازاریابی، توسعه خدمات را روز به روز افزایش دهد.

برای مشاوره طراحی سایت شماره تماس خود را وارد کنید:

ثبت دیدگاه