چه یک شرکت کوچک بیمه باشید و چه یک شرکت در حال رشد، تمایز یافتن هوشمندانه از رقبا یکی از راه های افزایش مشتری و درآمد است. مانند بسیاری از حوزه های دیگر که در سایت همیار توسعه در مورد آنها بحث کرده ایم، در بیمه هم ، طراحی یک وب سایت نمونه برای هدایت شرکت شما در جهت رسیدن به نتایج مطلوب ضروری است. این موضوع میتواند به تنهایی باعث جذب مشتریان جدید شود. ارائه وب سایتی که به راحتی قابل مرور باشد و اطلاعات لازم را به بازدید کنندگان ارائه دهد، همچنین منجر به جذب مشتری و نگهداری مشتریان فعلی ( مشتریان وفادار) خواهد شد. اگر به دنبال یک روش ایده آل برای طراحی سایت یک شرکت بیمه با رعایت تمام عناصر ضروری برای آن هستید، به مطلب مناسبی رسیده اید. در حالت کلی ، شما وب سایتی می خواهید که پاسخگو باشد، از قابلیت CTA عالی برخوردار باشد و کاربر شما بتواند از طریق ناوبری آسان، دربین تمام محتوای سایت در حال پیمایش باشد.

در این مطلب ما قصد داریم به اهداف و نکات مهم در طراحی سایت بیمه و هرآنچه که باید قبل از شروع طراحی یک سایت بیمه بدانید بپردازیم. پس تا پایان ما را همراهی کنید …

 

عناوینی که در این مقاله می خوانید:

 

معرفی کوتاه از شرکت طراحی سایت همیار توسعه:

شرکت طراحی سایت همیار توسعه

” همیار توسعه فعالیت خود را در زمینه طراحی سایت با وردپرس از سال 1394 آغاز کرد. در سالهای 1396 و 1397 و 1398 و 1399 کاندید جشنواره وب و موبایل ایران در حوزه  طراحی سایت و خدمات سئو گشته و جز ۵ شرکت برتر طراحی سایت قرار گرفت. اکنون برآنیم تا با اشتیاق و تعهد، برترین خدمات طراحی سایت را همراه با خدمات سئو و بهینه سازی سایت، گرافیک سایت و طراحی بنر، پشتیبانی سایت، تولید محتوا، آموزش مدیریت سایت را همگام با جدیدترین فناوری ها و استانداردهای روز دنیا به کارفرمایان گرامی ارائه نماییم ”

 

[button size=”medium” style=”primary” text=”طراحی سایت وردپرس” link=”https://hamyardev.com/wp-website/” target=””]

 

هدف از طراحی آنلاین وب سایت بیمه چیست؟

امروزه با توجه به گسترده شدن فضای وب در سر تا سر دنیا بسیاری از مشاغل، به طراحی وب سایت نیاز پیدا کرده اند. یکی از این مشاغل، طراحی وب سایت تخصصی، در حوزه “بیمه” است که در واقع یکی از پر رقابت ترین و پر درآمد ترین مشاغل در بستر اینترنت محسوب میشود. با وجود وب سایت های بیمه، افراد میتوانند بسیاری از امور مربوط به بیمه را به صورت غیرحضوری و اینترنتی انجام دهند.

زمانی که یک وب سایت بیمه توانایی جذب مخاطب هدف خود را داشته باشد قطعا مسیر درستی را برای جلب اعتماد کاربران طی کرده است. بطور کلی طراحی وب سایت بیمه میتواند هم برای کارگزاران بیمه و هم برای افرادی که به عنوان ارباب رجوع به سایت مراجعه میکنند، بسیار کارآمد و حرفه ای عمل کند.

در واقع وب سایت های بیمه باید به گونه ای طراحی شده باشند تا نیازها و اهداف کاربر را به درستی، رفع و رجوع کنند و تحت هیچ عنوانی، فرد بیمه گذار، برای انجام امور به دفتر بیمه مراجعه نکند.

طراحی سایت بیمه | قیمت + امکانات + قالب حرفه ای

علت اهمیت طراحی وب سایت بیمه در چیست؟

مهم ترین دلیلی که باعث شده بسیاری از کارگزاران بیمه به طراحی وب سایت بیمه روی بیاورند، گسترده تر شدن مخاطب هدف آنهاست.

اما شاید برایتان سوال پیش بیاید که طراحی یک وب سایت بیمه چگونه در افزایش تعداد کاربران، مخاطبان یا سایر عوامل نقش مثبتی ایفا میکند؟

به عنوان مثال شما یک کارگزار بیمه هستید و برای رسیدگی به امور ارباب رجوع خود یک دفتر یا یک مغازه اجاره کرده و در آنجا مشغول به کار شده اید. اما با وجود دفتر بیمه، مشتریان شما به تعداد خاصی از افراد محدود میشوند و پیشرفت حوزه فعالیت شما در حد همان محله یا شهر باقی خواهد ماند.

بنابراین در پاسخ به سوالی که بالاتر مطرح شد باید بگویم که شما با راه اندازی وب سایت بیمه، به راحتی می توانید مخاطبان هدف خود را گسترش داده، در کل کشور کاربران را به خود جذب کنید و خدماتی را متناسب با نیازشان به آنها ارائه دهید.

اما ناگفته نماند که سئو وب سایت بیمه خود را میتوانید به صورت محلی یا “لوکال سئو”  هم انجام دهید، در این حالت علاوه بر کاربران مختلف در هر منطقه از کشور، افراد مربوط به همان بخش، منطقه یا شهر به طور اختصاصی و با یک نمایش دقیق در موتورهای جستجو به شما و خدماتتان میرسند.

از دلایل دیگر اهمیت طراحی وب سایت بیمه  میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 

مزایای طراحی وب سایت بیمه شامل چه مواردی می‌شود؟

طراحی وب سایت بیمه برای متصدیان و بیمه گذاران، هریک به نحوی از اهمیت بالایی برخوردار است که به تفکیک هر یک را بررسی میکنیم …

مزایای طراحی وب سایت آنلاین بیمه برای مخاطبان و کاربران

 

مزایای طراحی وب سایت آنلاین بیمه برای کارگزاران و متصدیان بیمه

 

امکانات طراحی وب سایت بیمه

 

نکاتی که در طراحی وب سایت بیمه باید رعایت شوند

علاوه بر مزایا و امکاناتی که بالاتر ذکر کردیم، در طراحی وب سایت برخی نکات که بسیار حائز اهمیت هستند از جانب شرکت یا تیم طراح، باید مورد بررسی قرار بگیرند و از آنها در طراحی وب سایت استفاده کنند.

از جمله نکات مهم در زمینه طراحی وب سایت بیمه میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 

وظایف  شرکت بیمه در نحوه ارائه خدمات بصورت آنلاین

ارائه اطلاعات جامع و کامل به  بیمه گذار

بیمه گر، وظیفه دارد که فرد بیمه گذار را از خدمات، وظایف و اطلاعات شرکت بیمه به خوبی آگاه کند.

همچنین علاوه بر معرفی خدمات شرکت، بیمه گر باید بیمه گذار را نسبت به وظایفی که در قبال شرکت دارد توجیه کند. این وظایف مواردی مثل اطلاع رسانی سریع پس از بروز حادثه، ارائه اطلاعات دقیق و صادقانه به شرکت بیمه و موارد از این دست را شامل میشود.

 

حفظ اسرار بیمه گذار توسط فرد بیمه گر

چنانچه فرد بیمه گر از جانب بیمه شونده اطلاعات شخصی دریافت کرده است باید نسبت به این اطلاعات و افزایش امنیت سایت، وظیفه خود را به درستی انجام دهد و آنها را نزد خود حفظ کند.

طراحی سایت بیمه | قیمت + امکانات + قالب حرفه ای

انواع طراحی وب سایت بیمه

خدمات آنلاین بیمه شامل موارد متعددی است که به معرفی مهمترین آنها پرداخته ایم …

برای آشنایی بیشتر با انواع طراحی سایت پیشنهاد میشود مقاله زیر را مطالعه نمایید.

طراحی سایت بیمه اتومبیل

بیمه اتومبیل یا وسیله نقلیه یکی از مهم ترین انواع بیمه است و در 3 زمینه شامل ثالث، بدنه و موتور سیکلت  دسته بندی میشوند. در حال حاضر رقابت روی کلمات کلیدی این حوزه نسبت به دیگر کلمات دشوارتر است.

 

طراحی سایت بیمه اشخاص

این بیمه را میتوان در سه حالت عمر، حوادث و تکمیلی دسته بندی کرد.

برای حل مشکلات ناشی از حوادث پیش آمده، بیمه گذار میتواند به صورت آنلاین و ماهیانه با پرداخت هزینه هایی به شرکت بیمه، در صورت بروز حوادث خدمات مورد نیاز را دریافت کند

 

طراحی سایت بیمه اموال

بیمه آتش سوزی و زلزله دو نوع از پرکاربردترین ها در زمینه بیمه اموال، محسوب میشوند. همانطور که از نام آن پیداست برای جبران خسارتهای ناشی از آتش سوزی و زلزله و حوادث مشابه شکل گرفته است. دریافت خدمات در این حوزه به دلیل اینکه نیازمند به حضور نماینده شرکت بیمه در محل حادثه است، باید به صورت پیش ثبت نامی باشد. سئو محلی و برندینگ در این حالت اهمیت بالایی دارد.

 

طراحی سایت بیمه مسافرتی

این بیمه در بین افرادی که در طول سال، به گردش یا مسافرت های طولانی مدت و متعدد میروند بسیار رایج است.

بیمه مسافرتی برای جبران آسیب هایی مثل انواع بیماریها یا از دست دادن وسایل لازم و ضروری سفر مثل سرمایه و لوازم جانبی پرکاربرد، شکل گرفته است.

نکته: هریک از این موارد می توانند بصورت جداگانه یا در یک سایت ارائه شوند، بنابراین نوع رقابت در کلمات کلیدی و طراحی لندینگ ها با یکدیگر کاملا متفاوت است.

 

 بهترین قالب های طراحی وب سایت بیمه

با توجه به موارد گفته شده تا به اینجای مقاله حتما به اهمیت موضوع طراحی سایت بیمه پی برده اید. اما به این نکته هم باید توجه داشته باشید که بخش عمده ای از جذب مخاطب به کمک طراحی جذاب و کاربر پسند صورت میگیرد. هرچقدر قالب وب سایت شما متناسب با هدف شما باشد مشتریان سریعتر به آن اعتماد میکنند.

 

در طراحی سایت وردپرس قالب های جذابی برای این منظور طراحی شده است که بهترین آنها را خدمت شما معرفی میکنیم.

 

ویژگی قالب های طراحی سایت بیمه

ویژگی هایی که در ادامه به آنها اشاره میکنیم در تمام  قالب های استفاده شده در طراحی سایت شرکت همیار توسعه بصورت مشترک وجود دارند.

 

 

هزینه طراحی سایت بیمه

قطعا هر فرد، شرکت و سازمانی که قصد راه اندازی یک وب سایت بیمه را دارد یکی از سوالات و ابهامات مهم در این زمینه برای او قیمت و تعرفه های مربوط به طراحی سایت است.

به طور کلی بیان هزینه دقیق در فرایند طراحی سایت با توجه به ایده ها و امکاناتی که کارفرمای محترم در نظر دارد متفاوت است. اما برای دریافت اطلاعات بهتر در این زمینه شما میتوانید از صفحه مربوط به تعرفه های طراحی سایت از طریق لینک زیر دیدن فرمایید. در غیر این صورت از طریق شماره تماسهای موجود در بالا و پایین صفحه میتوانید با کارشناسان شرکت همیار توسعه در ارتباط باشید.

 

[button size=”medium” style=”secondary” text=”قیمت طراحی سایت” link=”https://hamyardev.com/ecommerce/” target=””]

 

 

لذت تجربه ای متفاوت با طراحی سایت بیمه همیار توسعه

 

*  طراحی کاملا ریسپانسیو (نمایش صحیح در تمام ابزارها لپ تاپ، تبلت، گوشی و…)

*  طراحی و پشتیبانی توسط کارشناسان مجرب و باتجربه همیار توسعه

*  طراحی اختصاصی و کاملا متناسب با اهداف و ایده های شما

*  بهینه سازی برای موتورهای جستجو

*  ارائه‌ی خدمات پشتیبانی بلند مدت

*  ارائه آموزش کامل مدیریت سایت

*  هزینه‌ی پایین در برابر کیفیت بالا

*  سطوح دسترسی آسان

*  رعایت نکات برند سازی

*  سرعت و امنیت بالا

** مشاوره رایگان **

 

[button size=”medium” style=”alert” text=”طراحی سایت اختصاصی” link=”https://hamyardev.com/vip/” target=””]

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *