با گسترش فرهنگ خرید اینترنتی طی سالهای اخیر و جلب اعتماد عمومی در این زمینه ما شاهد گسترش کسب و کارهای مختلف آنلاین به خصوص فروشگاه های اینترنتی هستیم که فواید زیادی هم برای مشتری و هم سرمایه گذار دارد، همیشه اولین ها در شروع هر کسب و کار لذت بخش هستند که در این زمینه لذت اولین فروش آنلاین هیچ گاه از دفتر خاطرات زندگی پاک نمی شود؛ ما در این مقاله از همیار توسعه به لذت اولین فروش آنلاین در طراحی فروشگاه اینترنتی خواهیم پرداخت پس در ادامه مطلب نیز همراه ما باشید.

لذت اولین فروش اینترنتی

همیشه اولین ها در ذهن و خاطر آدمی به یادگار می ماند مانند اولین عشق، اولین قرار عاشقی، اولین روز مدرسه، اولین روز دانشگاه، اولین حقوق دریافتی، اولین روز کاری و … که در این زمینه لذت اولین فروش اینترنتی پس از طراحی و راه اندازی فروشگاه اینترنتی طعم شیرین و ماندگاری دارد که هرگز از یاد نمی رود.

بگذارید برایتان خاطره اولین فروش اینترنتی خودم را شرح دهم؛ ساعت 3 بعد از ظهر بود که صدای پیامک به صورت مکرر دو بار پشت سر هم به صدا درآمد، با خودم گفتم باز پیام تبلیغاتی برایم ارسال شده است بنابراین بی‌خیال پیامک ها شدم و کارهای روزمره خودم را انجام دادم و ساعت پنج که به کارهای بانکی و اینترنتی خودم رسیدگی می کردم به ناگاه یاد نوتیفیکیشن پیام هایی افتادم که ساعت 3 برایم ارسال شده بود با خودم گفتم نگاهی به آنها کنم تا اگر قبضی هست آن را هم پرداخت و از محتویات پیام اطلاع پیدا کنم. پیام ها را که باز کردم بسیار متعجب شدم چرا که نوشته بود سفارشی به شماره فلان در وب سایت فروشگاه اینترنتی شما ثبت شده است پس از آن مشتاقانه پیامک دوم را نیز باز کردم که نوشته بود واریز وجه به مبلغ 50 هزار تومان از درگاه اینترنتی … برایتان انجام شده است.

چنان لذتی داشت حال آن لحظه من که هیچ گاه از خاطرم فراموش نمی شود و هرگاه که به آن لحظه فکر می کنم هیجان زده می شوم چرا که بالأخره من پس از حدود 60 روز از راه اندازی فروشگاه اینترنتی توانستم اولین فروش آنلاین خودم را تجربه کنم، به هیچ چیز دیگری در آن لحظه فکر نمی کردم فقط شادمان بودم، حالا پس از گذشت حدود 2 سال از آن ماجرا فروش من از طریق راه اندازی فروشگاه اینترنتی تقریباً 5 برابر فروشی شده بود که من از فروش کالاهای لوکس در مغازه کوچک خود در تجریش داشتم؛ هم اکنون در فروشگاه اینترنتی من علاوه بر کالاهای لوکس محصولات فانتزی، انواع تابلو، نقاشی، هدیه و … نیز بسته به نیاز مشتریانی که طی این مدت به دست آورده ام عرضه می شود که کم کم دارم وسایل دیگری نیز به فروشگاه اینترنتی خود برای فروش اضافه می کنم، پس شما نیز می توانید از هم اکنون کسب و کار جدید خود را در دنیای مجازی شروع و فروش بیشتر را با صبر، حوصله و استفاده از نیروی متخصص و کاربلد تجربه کنید.

شرکت همیار توسعه با تیمی مجرب و کاربلد از نیروهای متخصص از صفر تا صد طراحی شما را تا زمانی که بتوانید زمام امور فروشگاه اینترنتی خود را به دست بگیرید در کنار شماست.

 

فروش اول یک فروشگاه آنلاین بدلیجات (دو ماه بعد از راه اندازی)

طراحی فروشگاه اینترنتی | فروش نیمه ماه یک فروشگاه آنلاین ابزارآلات (دو سال بعد از راه اندازی)

 

فروش نیمه ماه یک فروشگاه آنلاین ابزارآلات (دو سال بعد از راه اندازی)

طراحی فروشگاه اینترنتی | فروش اول یک فروشگاه آنلاین بدلیجات (دو ماه بعد از راه اندازی)

چرایی فروش کالا و خدمات از طریق اینترنت

سؤال مهمی که بسیاری از کسب و کارها به دنبال پاسخ آن هستند این است که چگونه کالا و خدمات خود را به صورت اینترنتی به فروش برسانیم؟

جواب ساده است ولی پیچیدگی های خاص خود را دارد، در دنیای پرتلاطم امروز مشغله های کاری باعث شده تا مشتریان و کاربران زمان محدودی برای خرید به صورت حضوری و فیزیکی داشته باشند به همین دلیل تمایل مردم در عصر حاضر بیشتر به سوی خرید آسان، سریع و مطمئن شده است که در این زمینه شما می بایست به عنوان صاحب شغل و حرفه محصولات خود را به مشتریان عرضه کنید که بهترین راه حل راه اندازی فروشگاه اینترنتی است.

شما می توانید مشتریان حضوری خود را به سوی خرید غیرحضوری و اینترنتی تشویق و مشتریان جدیدی را نیز جلب کنید.

فروشگاه اینترنتی به نوبه خود سبب افزایش اعتبار و تعداد مشتریان شما می شود طوریکه به مشتریان قدیمی شما مشتریان جدیدی نیز اضافه می شود چرا که بعد مکانی و زمانی از بین می رود که بر اساس آن افراد بیشتری جذب فروشگاه اینترنتی شما می شوند، خرید از فروشگاه اینترنتی این فرصت را مهیا می کند تا بتوانند در میان انبوهی از کالا و خدمات بهترین انتخاب را داشته باشند. استفاده از روش های نوین راه اندازی فروشگاه اینترنتی همچون اتصال به درگاه بانکی برای پرداخت وجه محصول خریداری شده و همچنین روش های سریع ارسال کالا و خدمات باعث رونق کسب و کار آنلاین شما می شود، برای طراحی فروشگاه اینترنتی با همیار توسعه تماس بگیرید.

برخی از مهمترین مزایای طراحی فروشگاه اینترنتی

از مهمترین مزایای طراحی فروشگاه اینترنتی می توان به موارد زیر اشاره نمود.

طراحی فروشگاه اینترنتی و طعم شیرین اولین فروش آنلاین

چگونه و از کجا راه اندازی فروشگاه اینترنتی را شروع کنیم

بسیاری از کاربران و صاحبان مشاغلی که به دنبال ارائه کالا و محصولات خود در بستر اینترنت هستند از خود سؤال می کنند که برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی باید به کجا مراجعه کنند؟ اگر خودتان علاقه مند به طراحی سایت و همچنین خرید قالب و … هستید می توانید با کمک آموزش هایی که در وب سایت همیار توسعه به صورت رایگان در اختیار شما قرار می گیرد فروشگاه اینترنتی خود را راه اندازی کنید، ولی اگر مبتدی هستید و یا زمان کافی برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی ندارید می توانید با تیم همیار توسعه همراه شوید و در کمتر از 12 روز صاحب یک کسب و کار آنلاین با طراحی دلخواه خود شوید و از خدمات پشتیبانی آن تا زمانی که بتوانید خودتان کسب و کارتان را بر عهده بگیرید برخوردار شوید. با طراحی وب سایت توسط تیم همیار توسعه شما می توانید از هدیه ویژه اپلیکیشن فروشگاه موبایل به صورت رایگان نیز بهره مند و از آن در جهت پیشبرد مقاصد خود استفاده کنید.

سخن پایانی

راه اندازی فروشگاه اینترنتی مزایای زیادی هم برای خریدار و هم برای فروشنده دارد که شما با طراحی فروشگاه اینترنتی متناسب با کسب و کار خود می توانید هزینه های خود را تا حدود زیادی کاهش و به سود سرشاری دست پیدا کنید.

همیشه اولین ها لذت بخش هستند که در زمینه فروشگاه های اینترنتی نیز این امر صادق است؛ چرا که اولین فروش بسیار لذت بخش و شیرین است که لبخند رضایت را بر لبانتان جاری می کند، برای طراحی فروشگاه اینترنتی و مشاوره رایگان با همیار توسعه تماس بگیرید.

برای شروع راه اندازی فروشگاه اینترنتی کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *