برای داشتن فروشگاه اینترنتی دلایل بسیار زیادی وجود دارد، که مهم ترین آن ها عبارتند از طراحی فروشگاه اینترنتی برای حذف دست های واسطه و دلالان، طراحی فروشگاه اینترنتی و کاهش هزینه های فروش محصول و حذف مرز های جغرافیایی و فروش محصولات در دنیای بزرگ تر.

حذف مرزهای جغرافیایی و فروش محصولات در دنیای بزرگ تر

اینترنت و دنیای مجازی به زندگی و کسب و کار ها رونقی به اندازه کل دنیا داده است. در گذشته تنها راه برای جلب تعداد بیشتر مشتریان و موفقیت شرکت های کوچک و بزرگ، گروه های تجاری و کسب و کار ها داشتن نمایندگی های مختلف در سطح شهر یا کشور بود. اگر شرکت یا مرکزی هم دارای شرایط خاص و گستردگی ویژه بود می توانست نمایندگی های خود را در خارج از کشور نیز دایر کند. اما امروزه طراحی یک فروشگاه اینترنتی و راه اندازی آن، شما را به وسعت یک دنیا به پیش می برد. فروشگاه های اینترنتی مزایای بسیاری دارند و در طراحی و ارائه آن ها شرایط خاصی از جمله روش های خاص پرداختی، نوع ارسال محصول، محصول یا خدمات خاص شما و … قرار دارد. شما با راه اندازی فروشگاه اینترنتی خود می توانید خدمات بسیاری را به مشتریان ارائه دهید.

کاهش هزینه‌های تبلیغات و فروش محصولات با طراحی فروشگاه اینترنتی

کاهش هزینه‌های تبلیغات و فروش محصولات با طراحی فروشگاه اینترنتی

یکی از موثر ترین کار ها برای فروش محصولات و استفاده از محصولات در زمان معین، تبلیغات است. در واقع تبلیغات را می توان به عنوان پلی بین پیروزی و شکست در نظر گرفت.‌ راه و روش های بسیاری برای تبلیغات وجود دارد و در گذشته تنها راه موجود تبلیغات محیطی بود. اما این روز ها شما به راحتی می‌توانید تبلیغات خود را به وسعت دنیا گسترش دهید. افراد زیادی روزانه با استفاده از جستجو گر گوگل محصولات یا خدمات شما را می بینند و روزانه به تعداد آن ها افزوده می شود.‌ از این رو طراحی یک فروشگاه اینترنتی مناسب به عنوان دروازه ای برای پیشرفت و ارائه محصول به میلیون ها نفر در سراسر دنیا می باشد.

پرداخت آنلاین با استفاده از کارت های بانکی عضو شتاب

پرداخت آنلاین با استفاده از کارت های بانکی عضو شتاب

خدمات مختلف به مرور زمان پیشرفت های بسیاری داشته اند و سیستم های بانکی هم برای خرید و فروش از این قاعده مستثنی نیستند. برای پرداخت هزینه های مربوط به خدمات و یا محصولات نیز در فروشگاه های اینترنتی راه های متفاوتی وجود دارد.‌ از جمله روش های مربوط به پرداخت هزینه عبارتند از :

  1. پرداخت آنلاین و اینترنتی با درگاه بانک های ملت، پارسیان و سامان
  2. پرداخت هزینه درب منزل و در زمان تحویل محصول
  3. استفاده از روش کارت به کارت یا واریز به حساب بانکی
  4. استفاده از درگاه ها بانکی بین المللی

این روش های پرداخت در طراحی فروشگاه های اینترنتی و شرایط مورد نظر مدیریت فروشگاه، در پنل مدیریتی قابل بررسی است و به راحتی می توان در آن تغییراتی ایجاد نمود.

نمایش پیشرفته محصولات در طراحی فروشگاه اینترنتی

نمایش پیشرفته محصولات در طراحی فروشگاه اینترنتی

طراحی فروشگاه های اینترنتی امروزه تا حد بسیار زیادی پیشرفت کرده اند و شما می توانید با استفاده از گزینه نمایش پیشرفته محصولات، تمام محصولات خود را در صفحات گوناگون دسته بندی کنید‌. در این دسته بندی مولفه های بسیاری همچون برچسب یافت سریع موجود می باشد و این امکان فراهم است که محصولات را در دسته بندی های مختلف نمایش دهید. این کار باعث بهبود روند بازاریابی محصولات و خدمات برای مدیران فروشگاه ها می باشد.

مدیریت اخبار، تازه ها و مقالات فروشگاه اینترنتی

مدیریت اخبار، تازه ها و مقالات فروشگاه اینترنتی

میان فروشگاه های اینترنتی و وب سایت های اطلاع رسانی یا شرکتی تفاوت های بسیاری وجود دارد؛ که یکی از آن ها نبود گزینه نمایش مقالات و اخبار می باشد. اما در حال حاضر این مشکل برای فروشگاه های اینترنتی طراحی شده توسط متسون رفع شده است. در واقع مدیر فروشگاه علاوه بر ارائه محصولات می تواند مقالات و اخبار را به راحتی در اختیار عموم قرار دهد.‌

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *